СРОЧНООООЧому дорівнює добуток коренів рівняння 5х² - 12х + 4 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Кипятков Ростислав.

Відповідь:

4/5

Пояснення:

За теоремою Вієта корені Х1=2/5  , Х1=2

Доведемо це: розділомо на 5 , маємо  Х²-12/5+4/5=0

Х1*Х2=4/5