Знайдіть корені квадратного рівняння до даної умови задачі та введіть їх у текстове поле. Фабрика

виготовляє пластикові столи та стільці. На виготовлення одного стільця витрачається x кг пластику, одного стола — на 3 кг більше. Відомо, що на виготовлення x стільців та 5 столів витратили 39 кг пластику. Визначте, скільки кілограмів пластику витрачається на один стілець

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольев Миша.

Ответ:

3 кг.

Объяснение:

На виготовлення одного стільця витрачається x кг пластику, одного стола х+3 кг. Маємо рівняння:

х*х+5(х+3)=39

х²+5х+15-39=0

х²+5х-24=0

По теореме Виета х=-8 (не підходить)  х=3