СРОЧНО. знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії (bn) якщо b4= 48, b6=12


Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Ответ:

Объяснение:S=b1/(1-q)

bn=b1q^(n-1)

b4=b1q³

b6=b1q⁵

b6/b4=q²=12/48=1/4

q=1/2 q=-1/2

b1=48/(1/8)=384 b1=-384

S=384/(1/2)=768 S=-384/(1-(-1/2))=-384/(3/2)=-256