= Розв'яжіть рівняння: 2x2 - 7х+5 = 0 Спочатку запиши менший корінь, звичайний дріб запиши

десятковим​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

2х²-7х+5=0

D=b²-4ac=(-7)²-4*2*5=49-40=9

x_{1,2}=\frac{-bб\sqrt{D} }{2a}

x_{1} =\frac{7-\sqrt{9} }{2*2}=\frac{7-3}{4} =\frac{4}{4}  =1

></p><p><strong>Ответ: х₁=1; х₂=2,5</strong></p><p></p> </div>                                        <div class= 0 0

Отвечает Глущак Олег.

Ответ:

1

Объяснение:

2x^2-7x+5=0\\D=(-7)^2-4 \cdot 2 \cdot 5=49-40=9\\x_{1,2} = \frac{-(-7) \pm \sqrt(9)}{2 \cdot 2}=\frac{7 \pm 3}{4}

Меньший корень равен \frac{7-3}{4}=1