У рівнянні з двома змінними х-7y = 5 виразіть змінну х через змінну у.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

У рівнянні з двома змінними х-7y = 5 виразіть змінну х через змінну у.​

х - 7y = 5

х = 5 + 7у.