Розв’язати вправи: 1. У заданому рівнянні 7x+y=22 вирази змінну y через змінну x. 2. У даному

рівнянні 5a+8b=10 виразити змінну a через змінну b. 3. Розв'яжи систему рівнянь : 7х + у = 15 - 9х + 4у = -14

Ответы на вопрос

Отвечает Коляко Данил.

1. y = 22-7x

2. 5a = 10-8b

a = (10-8b)/5

3. y = 15-7x   выражаем у через х

-9x+4(15-7x) = -14      подставляем выражение (15-7x) вместо у

y = 15-7x

-9х+60-28х = -14     раскрываем скобки

y = 15-7x

-37х = -74  

y = 15-7x

х = 2

y = 15-7*2 = 1

х = 2

Ответ: х = 2, у = 1