У рівнянні з двома змінними 4х - 2у = 6 виразіть змінну у через змінну х.


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Объяснение:

4 х - 2 у =  6

- 2 у = 6 - 4 х

почленно все делим на - 2

у = - 3 + 2 х

Отвечает Изотова Саша.

4х-2у=6

2у=4х-6

у=(4х-6)/2

у=2х-3