1. Чи є розв‘язками рівняння пари чисел 8х—5у=1(2;3), (0;2), (—1;—2)2. У рівнянні виразити змінну

х через змінну у, змінну у через змінну х4х+у=8

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалов Владимир.

Ответ:

8х-5у=1

(2;3)→8*2-5*3=1. Верно.

(0;2)→8*0-5*2= -10. Неверно.

(-1;-2)→-1*8-5*(-2)=1. Верно.

Ответ : (2;3) и (-1;-2).