Розв'яжіть рівняння 2х² -х-15=0. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Козыр Эмилия.

Ответ:

3 и -2,5

Объяснение:

D=b²-4ac

D=1+4×2×15=121

1)x=(1+11)/4=3

2)x=(1-11)/4=-10/4=-2.5

Отвечает Галикеев Тимур.

напиши пошук"рівняння 2х² -х-15=0.​" там буде

як вирішити вашу задачу