Графік лінійної функції y=kx+b проходить через точки A (-2;15) B (1;3) знайдіть k i b


Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

Ответ:

k=-4  b=7

Объяснение:

(x+2)/(1+2)=(y-15)/(3-15)

(x+2)/3=(y-15)/-12

-4x-8=y-15

y=-4x+7

k=-4  b=7