Спростіть вираз (х+7)(х-3)-(х+6)(х-2) і знайдіть його значення, якщо х= -2,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

Объяснение:

(x+7)(x-3)-(x+6)(x-2)=x^2+4x-21-(x^2+4x-12)=\\=x^2+4x-21-x^2-4x+12=-9.

Отвечает Бакуменко Роксолана.

Відповідь:

Пояснення:

фото