Самостійнаробота Частина перша (Завдання 1-6 по 0,5 бала) 1. Спростіть вираз а 4 ∙а 7 : а 9 . А) а

3 ; Б) а 12 ; В) а 19 ; Г) а 2 . 2. Спростіть вираз (а 4 ) 3 ∙ а. А) а 7 ; Б) а 13 ; В) а 8 ; Г) а 12 . 3. Запишіть одночлен в стандартному вигляді 4х 7 ∙(-2х 5 ). А) 4х 12 ; Б) 8х 35 ; В) -8х 12 ; Г) -8х 35 . 4. Піднесіть одночлен до степеня (5a 2 bc 3 ) 2 . А) 10a 4 bc 5 ; Б) 25a 4 b 2 c 5 ; В) 10a 4 b 2 c 6 ; Г) 25a 4 b 2 c 6 . 5. Подайте одночлен 36a 10 b 6 c 2 у вигляді квадрата одночлена. А) 6(a 5 b 3 c) 2 ; Б) (6a 5 b 3 c) 2 ; В) (6a 8 b 4 c) 2 ; Г) (36a 5 b 3 c 2 ) 2 . 6. Обчисліть об’єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 7у см, 2у см і 3у см. А) 42у 3 см; Б) 42у 3 см 3 ; В) 12у см; Г) 42у см 3 . Частина друга 7. (1 б) Обчисліть значення виразу (5,9-6,1) 3 ∙ 2 2 1 1       . 8. (2 б) Спростіть вираз: 1) 223323 3 1 хуух       ; 2) . 3 2 4 1 2 3 23       хуух 9. (2 б) Знайдіть значення виразу -40a 3 b ∙ 2 1 a 2 b 3 c 2 , якщо a=-1; b=1; c= 2 1  . 10. (2 б) Подайте одночлен 625a 8 b 12 c 20 у вигляді четвертого степеня одночлена. 11. (2 б) Порівняйте значення виразів 2 350 і 5 150 . СРОЧНО!!!!!! ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Матвей.

Відповідь:1.В

2.А

3.Г

4.А

5.Б

6.Б

7.(5,9-6,1)³×(-1,1/2)=(0,2)³×(0,55)=-0,2³×(0,55)=(1/5)³×11/20=1/125×11/20=11/2500=0,0044

8.√(1-√2)² = 1-√2 (вираз під коренем має квадрат, тому його значення дорівнює квадрату виразу під коренем, тобто (1-√2)² = 1 - 2√2 + 2 = 3 - 2√2, а корінь з цього значення дорівнює 1-√2)

√(√3-2)²-√(3-√3)² = √3-2 - (3-√3) = √3 - 2 - 3 + √3 = 2√3 - 5

9. 1) 25х^2

2) 1/8р^12

3) 0,0016a^8*b^12

4) a^6*b^42*c^30

5) -100000a^55*b^5

6) a^56*c^70

10.81а⁴ * в¹⁶ * с²⁴ = (3ав⁴с⁶)⁴

11.<

Пояснення: