Які корені має квадратне рівняння 25x²-10x-15=0???? Терміново потрібно !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейханов Артур.
5х^2-2х-3=0
(мы сократили)
D=4+4•5•3=64
корень 64=8
корни: 2+8/10=1
:2-8/10=-0,6