У коробці лежать 9 синіх і 18 зелених куль. Яка ймовірність того, що вибрана навмання куля

виявиться: 1) білою; 2) синьою; 3) зеленою; 4) синьою або зеленою.

Ответы на вопрос

Отвечает Сикалюк Ольга.

1) p = 0, в коробке нет белых шаров.

2) p = 9/27 = 1/3

3) p = 18/27 = 2/3

4) p = 1, так как шар в любом случае будет либо синим, либо зеленым.