Висота трапеції дорівнює 4 см, а її площа - 40 см². Знайдіть суму основ трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Раумова Мика.

Ответ:

10-десять

Пошаговое объяснение:

S=(a+b)•h S-площа—40см²

40=(a+b)•4 h-висота—4 см

40:4=(a+b) a+b—сума основ

10=(a+b)