Дві бригади, працюючи разом, можуть виконати за 2 год. Першій бригаді, якщо вона працюватиме

самостійно, на виконання цього замовлення потрiбно на 3 год більше, ніж другій. За який час може виконати це замовлення друга бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Ответ:

6 год,  3 год.

Объяснение:

Нехай перша бригада може виконати замовлення за х годин, тоді друга за х-3 години.

За 1 годину перша бригада виконає 1/х частину замовлення.

За 1 годину друга бригада виконає 1/(х-3) частину замовлення.

За 1 годину дві бригади виконають 1/2 частину замовлення.

1/х + 1/(х-3) = 1/2

2х-6+2х-х²+3х=0

х²-7х+6=0

За теоремою Вієта х=1 (не підходить)  х=6

Перша бригада виконає замовлення за 6 годин, друга за 3 години.