Дві бригади працюючи разом,можуть виконати деяке замовлення за 6 днів. Одна з бригади може виконати

самостійно це замовлення за 10 днів. За скільки днів може виконати його самостійно друга бригада ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашинцева Дарья.

Ответ:

15

Объяснение:

За единицу примем некоторый заказ.

1/6 - производительность двух бригад.

1/10 - производительность 1-й бригады.

1/6 -1/10=5/30 -3/30=2/30=1/15 - производительность 2-й бригады.

1/(1/15)=1·15/1=15 дней потребуется 2-й бригаде выполнить этот заказ.