Сума двох чисел дорівнює 20,5, одне з них на 2,3 більше від іншого. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Лущикова Валерия.

Ответ:

9,1 и 11,4

Объяснение:

Нехай одне число х тоді друге х+2,3, сладемо рівняння:

х+х+2,3=20,5

2х=20,5-2,3

2х=18,2

х=18,2/2

х=9,1 перше число

9,1+2,3=11,4 друге число

Отвечает Кузнецов Илья.

Ответ: 9,1 и 11,4.

Объяснение:

(20,5 - 2,3) ÷ 2 = 9,1 - первое число.

20,5 - 9,1 = 11,4 - второе число.