Укажіть проміжок,якому належить корінь рівняння 4√×=1


Ответы на вопрос

Отвечает Мунтян Антон.

Ответ:

Объяснение:

4√x=1 ⇒ (√x)²=(1/4)² ⇒ x=1/16

Ответ: x=1/16.