Чи с арифметичною прогресією послідовність (у разі ствердної відповіді вкажіть різницю прогресії):

1) 24, 22, 20, 18; 2) 16, 17, 19, 23;​

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Відповідь:

1) Так, дана послідовність це арифметична прогресія, оскільки

a2-a1 = a3-a2 = a4-a3 = 2

d = 2

2) a2-a1 = 17-16 = 1

a3-a2 = 19-17 = 2

a2-a1 ≠ a3-a2, тому дана послідовність не є арифметичною прогресію.