5. Графік функції у = -3х + b проходить через точку А(-1; 1). Знайдіть b.


Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстова Настя.

Объяснение:

А(-1;1)

х=-1, у=1

у = -3х + b

1=-3*(-1)+b

1=3+b

1-3=b

b=-2