Функцію задано формулою y=8x-3. Визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

2; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -19; 3) чи проходить графік функції через точку B (-2;-19). Срочно помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Владислав.

Відповідь:

Підставляємо x=2 у формулу: y = 8*2 - 3 = 13. Отже, при x=2, y=13.

Підставляємо y=-19 у формулу та розв'язуємо рівняння 8x-3=-19: 8x=-16, x=-2. Отже, при x=-2, y=-19.

Підставляємо координати точки B (-2;-19) у формулу: y = 8x - 3 = 8*(-2) - 3 = -16 - 3 = -19. Оскільки y координата точки B збігається з обчисленим значенням функції для x=-2, то графік функції проходить через точку B.

Пояснення:

побольше балов бы поставил