Е). Тіло за першу секунду подолало 21 м, а за кожну на- ступну - на 2 м менше, ніж за попередню.

Яку відстань подолало тіло за шосту секунду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Халыкбай Арайлым.

Відповідь:

Треба знайти відстань, пройдену тілом за шосту секунду, тобто знайти a6.

Використовуємо формулу загального члена арифметичної прогресії:

an = a1 + d(n - 1)

де an - n- ый член прогресії, n - номер члена прогресії, d - крок прогресії.

Замінюємо значення:

a6 = a1 + d (6-1)

a6 = 21 + 5 * (- 2)

a6 = 21 - 10

a6 = 11