Тіло за першу секунду подолало 15 м, а за кожну наступну - на 2 м більше, ніж за попередню. Яку

відстань подолало тіло за сім секунд?

Ответы на вопрос

Отвечает Талғатұлы Адилет.

Ответ:

27м

Объяснение:

1сек=15м

2сек=15+2=17

3сек=17+2=19

4сек=19+2=21

5сек=21+2=23

6сек=21+2=24

7сек=24+2=27м

15+2*6=15+12=27