Сравните значение функции y=√x при x=1/(√3-2)^2 и x=7+4√3


Ответы на вопрос

Отвечает Репалова Галина.

Ответ:

Давайте порахуємо значення функції y = √x для обох заданих значень x:

1) При x = 1/(√3-2)^2:

Обчислимо значення знаменника (√3-2)^2:

(√3-2)^2 = (1.732-2)^2 = (-0.268)^2 = 0.071824

Тепер, підставимо це значення в x:

x = 1/(0.071824) ≈ 13.909

Застосуємо це значення до функції:

y = √(13.909) ≈ 3.729

2) При x = 7+4√3:

Підставимо це значення в функцію:

y = √(7+4√3)

Це значення не можна точно виразити в ірраціональний формі, тому лишаємо його у такому вигляді.

Отже, значення функції y = √x для заданих значень x будуть:

1) При x = 1/(√3-2)^2: y ≈ 3.729

2) При x = 7+4√3: y = √(7+4√3) (виражено в ірраціональному вигляді)