РОЗВЯЗАННЯ 8 клас Розвязати рівння! Будь ласка (Написати розвязок) x²-16x+63=0


Ответы на вопрос

Отвечает Bondar Sashenka.

х²-16х+63=0

а=1, b= -16, c=63

D=(-16)²-4•1•63= 256-252 = 4

корінь D = 2

x1=(16+2)/2 = 9

x2=(16-2)/2 = 7

Відповідь: 9; 7.

ПРИМІТКА: слово корінь замінити на матем.знак кореня, а в х1 та х2 ділення записати як дріб, а не строка