Розвязати рівння! 8клас Будь ласка (Написати розвязок) (6x-5)²+(3x-2)(3x+2)=36


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Влад.

Объяснение:

(х² + 10х)/10 - (2х + 5)/2 = 20 | * 10

(х² + 10х) - 5(2х + 5) = 200

х² + 10х - 10х - 25 = 200

х² - 25 = 200

х² = 200 + 25

х² = 225

х = ± 15

(6х - 5)² + (3х - 2)(3х + 2) = 36

36х² - 60х + 25 + 9х² - 4 - 36 = 0

45х² - 60х - 15 = 0 | : 15

3х² - 4х - 1 = 0

а = 3; в = -4; с = -1

Д = в² - 4ас

Д = (-4)² - 4 * 3 * (-1) = 16 + 12 = 28

Д = 28 = 27

х1 = (- Д)/2а

х1 = (4 - 2√7)/6 = (2 - √7)/3

х2 = (+ Д)/2а

х2 = (4 + 2√7)/6 = (2 + 2√7)/3