Скласти квадратне рівняння зазначити його коефіцієнти: 1)a=-6, b=1, c=3 2)a=2,b=0,c=-1

3)a=-1,b=-3,c=0

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

1.

Квадратне рівняння має загальний вигляд:

ax^2 + bx + c = 0,

де a, b, c - коефіцієнти рівняння.

Замінюючи дані значення, ми отримуємо:

-6x^2 + 1x + 3 = 0.

Отже, квадратне рівняння з даними коефіцієнтами має вигляд -6x^2 + x + 3 = 0, де a = -6, b = 1 і c = 3.

2.Квадратне рівняння має загальний вигляд:

ax^2 + bx + c = 0

Підставляючи задані значення коефіцієнтів a, b, та c, ми отримуємо:

2x^2 + 0x - 1 = 0

Отже, квадратне рівняння з заданими коефіцієнтами має вигляд:

2x^2 - 1 = 0

Коефіцієнти цього рівняння є:

a = 2, b = 0, c = -1.

3.Квадратне рівняння має наступний загальний вигляд:

ax^2 + bx + c = 0

Замінюючи дані коефіцієнти, ми отримаємо:

(-1)x^2 + (-3)x + 0 = 0

Таким чином, квадратне рівняння має вигляд:

-x^2 - 3x = 0

Коефіцієнти цього рівняння є:

a = -1

b = -3

c = 0