дві сторони трикутника дорівнюють 6см і 14 см а кут протилежний більший із них 120.Знайдіть третю

сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.

Відповідь:

Пояснення:

AВ=6 BC=14 кут А= 120*
BC² = AB² + AC² - 2*AB*AC*Cos∠A
14²= 6²+AC² - 2*6*AC*(-1/2)
196= 36+AC²+6АС
AC²+6АС+36=196
AC²+6АС-160=0
AC1+AC2= -6
AC1*AC2= -160
AC1= -16 не задовільняє задачу ( так як сторона не може бути відємною )
AC2= 10
Відповідь АС=10 см