Дві сторони трикутника дорівнюють відповідно 1см і 2корінь з 3см , а кут між ними становить 150

градусів . Знайдіть третю сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

По теореме косинусов: А^2=1^2+2√3^2-2*1*2√3*косинус150°=13+3=16