Задача:Обчисліть масову частку хлоридної кислоти в розчині,виготовленому з 20 г кислоти та 100 мл

води

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Александр.

Ответ:

16,7%

Объяснение:

m(раствора)=m(HCl) + m(H2O) = 20г + 100г = 120г

w(HCl) = 20г/120г=0,167= 16,7%