ЗАДАЧА 1. Для маринування м’яса приготували 200г 15% -вого розчину оцтової кислоти. Обчисліть

масу оцтової кислоти в розчині.ЗАДАЧА 2Для замочування білизни приготували 1250г розчину, який містить 30г мила. Обчисліть масову частку мила в розчині.ЗАДАЧА 3.Для засолювання огірків приготували такий розчин: 500г води та 20г кухонної солі. Обчисліть масову частку солі у приготованому розчині.ЗАДАЧА 4.Яку масу солі і об’єм води потрібно взяти для приготування 60г розчину з масовою часткою солі 8%?ЗАДАЧА 5Змішали 40г 20%-вого розчину цукру і 60г 10%-вого розчину цукру. Обчисліть масову частку цукру у новому розчині.Перші чотири задачі по 2,5 бали. П’ята задача трішки складніша, але якщо подумаєте, то виконаєте. За цю задачу 2 бали. Хто все вірно виконає і запише, отримає 12 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Ответ:

1) 0.15*200=30

2)30/1250=0.024(2.4%)

3)20/(500+20)=0.038(3.8%)

4)60/0.08=4.8г соли

60-4.8=55.2 мл воды

5)0.2*40=8

0.1*60=6

(6+8)/100=0.14(14%)