Визначте кількість катіонів яка утворится під час дисоціації 3 моль натрій карбонату​


Ответы на вопрос

Отвечает Саввинова Туйаара.

Ответ:

Na2CO3=2Na⁺+CO3²⁻

n(Na2CO3):n(Na⁺)=1:2

n(Na2CO3)=3 моль

n(Na⁺)=3*2=6моль

N(Na⁺)=6*6*10²³=36*10²³(катіонів)

Объяснение: