1. Позначте символ числа Авогадро: А. NA Б. N В. M Г. m 2. Позначте символ відносної густини газів:

А. D Б. ρ В. Vm Г. m 3. Позначте одиницю вимірювання молярної маси: А. г/моль Б. моль В. л/моль Г. г 4. Молярна маса натрій гідроксиду (NaOH) дорівнює: А. 40 г Б. 40 г/моль В. 20 г Г. 20 г/моль 5. Число Авогадро дорівнює: А. 6,02  1023 г В. 3,01  1023 г Б. 6,02  1023 моль -1 Г. 3,01  1023 моль -1 6. 16 г кисню відповідає кількість речовини: А. 1 моль Б. 0,1 моль В. 0,5 моль Г. 2 моль 7. 44,8 л кисню за нормальних умов містять кількість речовини: А. 1 моль Б. 3 моль В. 2 моль Г. 4 моль 8. Мідь кількістю речовини 4 моль містить атомів: А. 6  1023 Б. 24,08  1023 В. 2,4  1023 Г. 48,08  1023 9. Установіть відповідність між числом молекул та кількістю речовини: число молекул кількість речовини А 6,02  1023 молекул кисню 1. 0,5 моль Б 3,01  1023 молекул водню 2. 1 моль В 12  1023 молекул води 3. 3 моль Г 24  1023 молекул азоту 4. 2 моль 5. 4 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкин Ярослав.

Объяснение:

1. А

2.А

3.А

4.M(NaOH)=23+16+1=40 г/моль

5.Б

6. Дано:

m(O2)=16г

Найти:

n(O2)

n(O2)=m/M=16/32=0,5 моль В)

M(O2)=2×16=32 г/моль

7.Дано:

V(O2)=44,8 л

Найти:

n(O2)

n(O2)=V/Vm=44,8/22,4=2 моль В)

8. Дано:

n(Cu)=4 моль

Найти:

Nат(Cu)

N ат=n×Na×1=4×6,02×10²³×1=24,08×10²³

9.нечётко написано