Встановіть послідовність збільшення масової частки карбону в таких органічних сполуках

C6H12O6C12H22O11C2H5OHC2H2​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыдыпова Ксения.

Mr(C12H22O11) = 342 \\ w(C) =  \frac{12 \times 12}{342}  \times 100\% = 42\%

Mr(C6H12O6) = 180 \\ w(C) =  \frac{6  \times 12}{180}  \times 100\% = 40\%

Mr(C2H5OH) = 46 \\ w(C) =  \frac{2 \times 12}{46}  \times 100\% = 52\%

Mr(C2H2) = 26 \\ w(C) =  \frac{2 \times 12}{26}  \times 100\% = 92\%

otvet \\ 1.C6H12O6 \\ 2.C12H22O11 \\ 3.C2H5OH \\ 4.C2H2