До джерела струму з напругою 20 В приєднали з'єднані паралельно резистори опорами 12 і 6 Ом.

Визначте струму через джерело. Запишіть тільки відповідь і одиниці вимірювання​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Ответ:

Струу через джерело = 5 Ампер

Объяснение:

Rобщ=12*6/18=4 Ом. - общее сопротивление

По Закону Ома I=U/R

Iобщ=20/4 = 5 А.