1. Для того щоб визначити роботу струму, необхідно використовувати (1 бал) а) Вольтметр б)

Вольтметр і амперметр в) Вольтметр, амперметр і годинник 2. Як визначається одиниця потужності електричного струму? (1 бал) а) 1 Вт = 1 В ∙ 1 А б) 1 Вт = 1 Н∙1 м 1см в) 1 Вт = 1 Н ∙ 1 с 3. Як зміниться кількість теплоти, що виділяється при проходженні електричного струму по провіднику, якщо при інших незмінних умовах силу струму збільшити вдвічі? (1 бал) а) Збільшиться вдвічі б) Збільшиться в 4 рази в) Зменшиться вдвічі г) Зменшиться в 4 рази 4. Чому дроти, що підводять струм до електроплитки, не нагріваються так сильно, як спіраль в плитці? (1,5 бали) 5. Яку роботу виконує двигун іграшкового автомобіля за 1 хв, якщо напруга на двигуні 4 В, а сила струму в колі 0,5 А? (1,5 бали) 6. За 5 хв електричний паяльник виділив 1,5 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника, якщо сила струму в ньому дорівнює 0,5 А? (1 бал) 7. Два резистори опорами 5 Ом і 15 Ом з’єднані послідовно й під’єднані до джерела струму, напруга на затискачах якого становить 20 В. Скільки теплоти виділиться в обох резисторах за 25 с? (2 бали) 8. В електричний чайник налили 0,5 кг води при температурі 12 °С. Через який час закипить вода в чайнику, якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 10 А, а напруга в мережі становить 220 В? ККД чайника 84 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1 - в

2. б

3. б

4. Спіраль має більший опір між проводи тому що має маленький перетин ніж у проводі

5. 120 Дж

6. 20 Ом

7. 500 Дж

8. 100 с

Объяснение:

5. А=UIt=4*0,5*60=120 Дж

6. Q=R*I^2*t. R=Q/I^2/t = 1500/0,5^2/300=20 Ом

7. Q=U^2/R*t=20*20/20*25=500Дж

8. Q=mc(100-12)=0,5*4200*88=

184800 Дж

Q= UIt*ККД. t=Q/(UI*ККД) =184800/(220*10*0,84)=100 с