СРОЧНО Задача №1 Змішали 187,2г води і 12,8г аскорбінової кислоти. Обчисліть масову частку

речовини в добутому розчині. Задача №2 Обчисліть масу солі і води, що містяться в 200г розчину, якщо масова частка становить 3,5%. Задача №3 Обчисліть масову частку речовини в розчині, що містить 7,5г соди і 142,5г води. Задача № 4 Обчисліть масу 4% розчину, яку можна приготувати із 36г цукру. Обчисліть масу води в цьому розчині. Задача №5 До 60г 40% розчину додали таку ж кількість води. Обчисліть масову частку речовини в добутому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Кірєєва Анастасія.

1) 12.8/(12.8+187.2)*100=6.4%

2) 200*3.5/100=7 г соль, 200-7=193 г вода

3) 7.5/(7.5+142.5)*100=5%

4) 36/(4/100)=900 г, 900-36=864 г вода

5) (40/100*60)/(60+60)*100=20%