ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! спасибоЗапитаня 1Розчин складається з розчинника (речовина, яка перебуває

в такому самому агрегатному стані, що й розчин або речовина, маса якої найбільша) і розчиненої речовини. Якщо у стакан води додали ложку цукру, де буде розчинник?Запитання 2Масова частка розчиненої речовини в розчині показує, яка маса речовини у грамах міститься у 100 г розчину. Наприклад, 9% оцет означає, щоЗапитання 3Яка маса розчинника, якщо у 200 г розчину 35г солі?Запитання 4Яка масова частка солі, якщо маса води 95 г, а солі 5г.Запитання 5Що означає запис- 2Н2О.Запитання 6W -варіанти відповідей1. Це відношення маси розчину до маси речовини2. Це відношення маси речовини до маси розчину3. Це сума всіх компонентів розчинуЗапитання 7У 100 г води розчинили 23 г солі. Розрахувати масову частку солі в розчиніЗапитання 8Цукор масою 50 г розчинили у 200 г води. Яка масова частка цукру?Запитання 9Скільки потрібно взяти води для приготування розчину масою 175г, у якому розчинена сіль масою 50гЗапитання 10З чого складається розчинЗапитаня 11Яка речовина є найпоширенішим розчинником?Запитання 12Розчинена речовина - цеапитання 13Масова частка розчиненої речовини - цеЗапитання 14Масова частка оксигену в воді дорівнює ___.Запитання 15Масова частка розчиненої речовини - це

Ответы на вопрос

Отвечает Леницкая Лера.

Відповідь:

Запитаня 1

Розчин складається з розчинника (речовина, яка перебуває в такому самому агрегатному стані, що й розчин або речовина, маса якої найбільша) і розчиненої речовини. Якщо у стакан води додали ложку цукру, де буде розчинник?

Розчинник у стакані

Масова частка розчиненої речовини в розчині показує, яка маса речовини у грамах міститься у 100 г розчину. Наприклад, 9% оцет означає, що  у 100 грамах розчину є 9 грам оцету

Запитання 3

Яка маса розчинника, якщо у 200 г розчину 35г солі?

200г-35г=165г

Що означає запис- 2Н2О.

Гідроген пероксид

Запитання 6

W -

варіанти відповідей

1. Це відношення маси розчину до маси речовини

2. Це відношення маси речовини до маси розчину

3. Це сума всіх компонентів розчину

Правильне 2

У 100 г води розчинили 23 г солі. Розрахувати масову частку солі в розчині

100г+23г=123г  маса розчину

123г-100%

23г-х

х=(23г*100%)/123г=18.67%

Цукор масою 50 г розчинили у 200 г води. Яка масова частка цукру?

200г+50г=250г  маса розчину

250г-100%

50г-х

х=(50*100)/250=20

Скільки потрібно взяти води для приготування розчину масою 175г, у якому розчинена сіль масою 50г

175г-50г=125г

З чого складається розчин

з розчинника і розчиненої речовини

Розчинена речовина - це речовина,яка розчинилась в розчиннику

Масова частка розчиненої речовини - це  відношення маси розчиненої речовини до маси розчину

Масова частка оксигену в воді дорівнює 89%.

Масова частка розчиненої речовини - це  відношення маси розчиненої речовини до маси розчину