1)До розчину масою 150 г з масовою часткою розчиненої речовини 20% додали 10 г солі. Яка масова

частка розчиненої речовини (у %) в новому розчині? 2)Яка маса води (в г) в розчині масою 300г з масовою часткою солі 20%?3)До розчину масою 200 г з масовою часткою розчиненої речовини 10% долили 50 г води. Яка масова частка (у %) розчиненої речовини в новому розчині?4)Змішали розчин масою 120 г з масовою часткою розчиненої речовини 10% та розчин масою 80 г з масовою часткою розчиненої речовини 20% .Яка масова частка розчиненої речовини (у%) в новому розчині?5)Сіль масою 25 г розчинили в воді масою 75 г. Яка масова частка розчиненої речовини (у %) в розчині?6)Яка маса солі (в г) в розчині масою 200 г з масовою часткою солі 20%?7)У воді масою 50 г розчинили 25 г солі. Яка маса розчину (в г)? *Решите умоляю,срочно надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:1)25%

Объяснение:m(солі)=150*0,2=30+10=40

m(утвор.розч.)= 150+10=160

W(р.р)=40/160=25

2)60г

3)8%

4)14%

5)25%

6)40г

7)75г