1. У розчині масою 600грам міститься 100 грамів цукру. Обчислити масову частку розчиненої речовини

у такому розчині. 2. До розчину масою 2000 грам з масовою часткою солі 30 % долили 100мл води.Обчисліть масову частку розчиненої солі у новому розчині.3. Обчислити масову частку розчиненої речовини в розчині , який утворюється в результаті змішування 20 гр. цукру і 180 гр. води.4. До розчину спирту масою 1000гр. з масовою часткою розчиненої речовини 50% долили 300мл. води. О бчислити масову частку спирту в утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Огнивова Валерия.

Ответ:1) w(p.p) = m(p.p)/ m(p-ну)

w(p.p) = 100/600 = 0,1667

2) a) m(coлі) = w(coлі)*(m(p-ну)

m(coлі) = 0,3*2000= 600

б) w2(coлі) = m(coлі)/m(p-ну)

w2(coлі) = 600/2100= 0,286(28,6%)

3)m(загльна) = 180+20 = 200

w(p.p) = 20/200 = 0,1(10%)

4)Аналогічно як з першою

Объяснение: