1. (0,5 бал.)Яка хімічна формула води? А H2O2; Б H2O ; В O2H; Г (OH)2 2. (0,5 бал.) Вода - це: А

проста речовина; Б складна речовина; В суміш; Г тіло. 3. (1 бал.) Чи є поміж наведених тверджень правильні? І. У чистої води немає смаку й запаху. ІІ. Густина льоду більша за густину води. А лише І Б лише ІІ В обидва правильні Г немає правильних 4. (1 бал.) Чи є поміж наведених тверджень правильні? І. Температура кипіння води за тиску 1 атм дорівнює 100 °С. ІІ. Температура замерзання води за тиску 1 атм дорівнює 4°С. А лише І Б лише ІІ В обидва правильні Г немає правильних 5. (1 бал.) Чи є поміж наведених тверджень правильні? І. Кисень добре розчиняється у воді. ІІ. Цукор добре розчиняється у воді. А лише І Б лише ІІ В обидва правильні Г немає правильних 6. (1 бал.) Чи є поміж наведених тверджень правильні? І. Масова частка розчиненої речовини – відношення маси розчиненої речовини до маси розчинника. ІІ. Маса розчину дорівнює сумі мас розчиненої речовини і розчинника . А лише І Б лише ІІ В обидва правильні Г немає правильних 7. (1,5 бал.) Яка масова частка (%) цукру в розчині, для виготовлення якого використали цукор масою 40 г і воду масою 160г? 8. (1,5бал.) Обчисліть масу солі та води, необхідні для приготування роз-чину масою 50 г із масовою часткою солі 5 %. 9. (3 бал.) До 250 г водного розчину цукру з масовою часткою розчиненої речовини 10 % додали350 г води. Обчислити масову частку цукру в розчині, який утворився. 10.(1 бал) Обчисліть масову частку Оксигену в молекулі води.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1.Б

2.А

3 В

4.А

5 В

6.Б

7 .Маса розчину рівна:

m(p-p) = m(в-ва) + m(H2O) = 60 + 140 = 200 г

Масова доля речовини в розчині:

w = [m(в-ва)/m(p-p)]*100=(60/200*100 = 30%

8.

mB-Ba=mp-paw

тв-ва=50г*0.05=2.5г

9.

m(p-H) = m(ц)+ m(в) = 250 + 45 = 295 г маса нового розчина

m(ц) = 250*40% : 100% = 100 г маса цукру в першому розчині

W = m(ц)/m(р-н) = 100/295 = 0,339

0,339 * 100% = 33,9% масова частка цукру в розчині, який утворився

10.

Mr(H2O) = 1*2+16=18

Ar(O) = 16

w(O) = 16/18*100%=88.9%