y=-x²+3x+8 найдите значение функции a) f(3) f(-5) b) известно что график функции проходит через

точку (k;10) найдите значинее k​

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Артур.

f = y

a)1. -x²+3x+8=3

-x²+3x+8-3=0

-x²+3x+5=0

знайдемо корені рівняння

D=b²-4ac=9-4×(-1)×5= 9+20=29

формула

х1 і х2 = -b ± √D/2а

x1 і x2= 3 ± √29/2

2. y=-x²+3x+8

-x²+3x+8=-5

-x²+3x+8+5=0

-x²+3x+13=0

знайдемо корені рівняння:

D=b²-4ac= 9-4×(-1)×13=61

х1 і х2 = 3 ± √61/2

б) буквально теж саме завдання просто подано по іншому.

-x²+3x+8=10

-x²+3x+8-10=0

-x²+3x-2=0

знайдемо корені

D=b²-4ac= 9-4×(-1)×(-2)= 9-8=1

(нарешті норм дискримінант ахах)

х1=-3+1/-2= -2/-2=1

х2=-3-1/-2=-4/-2=2

дане рівняння параболи тому дві точки: (1;10) і (2;10)

можете будь ласка відмітити як краща відповідь