Запишіть в стандартному вигляді многочлен 2a·4b² - 0,8b·4b² - 2ab·3b + b·3b² - 1 + 1,5b^3


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Ответ: 2ab² + 1,3b³ - 1.

Объяснение: 2a·4b² - 0,8b·4b² - 2ab·3b + b·3b² - 1 + 1,5b^3 =

= 8ab² - 3,2b³ - 6ab² + 3b³ - 1 + 1,5b³ =

= (8ab² - 6ab²) + (-3,2b³ + 3b³ + 1,5b³) - 1 =

= 2ab² + 1,3b³ - 1

Отже, многочлен у стандартному вигляді має вигляд 2ab² + 1,3b³ - 1.