Дано: AB || CD; ОА = 3 см; AC = 4 см; ВD = 8 см. Знайдіть ВО.​


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Без додаткової інформації або діаграми важко визначити довжину відрізка AB. Однак ми можемо використати цю інформацію, щоб скласти рівняння, яке включає довжину AB, і розв'язати його.

Один з підходів полягає у використанні подібних трикутників. Оскільки AB паралельний CD, то маємо:

∆OAB ~ ∆OCD

Це дає нам наступне співвідношення відповідних довжин сторін:

AB/CD = OA/OC

Підставивши отримані значення, маємо:

AB/8 = 3/4

Розв'язуючи для AB, отримуємо:

AB = (3/4) × 8 = 6

Отже, довжина відрізка AB дорівнює 6 см.