!!!СРОЧНО!!! Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 2. Знайдіть коефіцієнт k та другий

корінь рівняння: х2 + kx - 8 =0

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Никита.

Ответ:

Объяснение:

x²+kx-8=0

x₁=2

2²+2k-8=0

4+2k-8=0

2k-4=0

2k=4

k=2

x²+2x-8=0

(x+4)(x-2)=0

x₁=2

x₂=-4