Укажіть значення функції у = 2х - 3, якщо значення аргумента дорівнює - 3 А)3 Б)-3 В)9 Г)-9


Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Дарина.

Ответ: Г) -9

y = 2x - 3

x =  - 3

y = 2 \times ( - 3) - 3 =  - 6 - 3 =  - 9

Отвечает Ширяева Анастасия.

Ответ:

аргумент це х, тоді підставляємо:

у=2•(-3)-3=-6-3=-9

Объяснение: