Число 5 є коренем рівняння +9+=0. Знайдіть другий корінь рівняння і значення m.


Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Аня.

Ответ:

Нема відповіді

Объяснение:

Маємо рівняння:

3x^2 + 9 = 0

Щоб знайти його корені, треба спочатку перенести вільний доданок на праву сторону:

3x^2 = -9

Потім поділити обидві сторони на 3:

x^2 = -3

Оскільки квадрат дійсного числа не може бути від'ємним, то рівняння не має дійсних коренів.

Отже, якщо число 5 є коренем рівняння 3x^2 + 9 = 0, то це рівняння не має другого дійсного кореня.

Щодо значення m, то в даному рівнянні немає змінної m, тому не можна знайти його значення. Можливо, в даній задачі є ще якісь уточнення або дані, які допоможуть знайти значення m.