Чи е лiнiйною функцiя?. 1) у=3х-4. 2) у=6/х. 3)у=х-2х. 4)х/4+3. 5) у=7. 6) у=1-х​


Ответы на вопрос

Отвечает Качков Алмат.

1) Функція у=3х-4 є лінійною, оскільки має ступінь х=1.

2) Функція у=6/х не є лінійною, оскільки має ступінь х в знаменнику.

3) Функція у=х-2х не є лінійною, оскільки має два однакових члені з різними знаками.

4) Функція у=х/4+3 є лінійною, оскільки має ступінь х=1.

5) Функція у=7 є лінійною, оскільки не залежить від х.

6) Функція у=1-х є лінійною, оскільки має ступінь х=1.


Функції 1), 4), 5) та 6) є лінійними.
Функції 2) та 3) не є лінійними.