ТЕРМІНОВО! Яка маса солі утвориться при взаємодії 6.4 г сульфатної кислоти з гідроксидом натрію?


Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4) = 6,4 г

Найти: m(Na2SO4) - ?

Обчислимо молярні маси натрій оксиду і натрій гідроксиду:

М(H2SO4) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98 г/моль

М(Na2SO4) = 23 * 2 + 32 + 16 + 4 = 142 г/моль

Складемо РХР:

 6,4 г                              х г

H2SO4 + 2NaOH  → Na2SO4 + 2H2O

n = 1 моль                 n = 1 моль

M = 98 г/моль         M = 142 г/моль

m = 98 г                   m = 142 г

6,4 г (H2SO4) - х г (Na2SO4)

98 г (H2SO4)   - 142 г (Na2SO4)

m(Na2SO4) = 6,4 * 142 : 98 = 9,27 г